دزدگیر سیم کارتی ۴NET مدل B400


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

*****به همراه گارانتی مادام العمر*****
8,700,000 ریال
تعداد:

به همراه اپلیکیشن اندروید و iOS 

۴net B400 به جرات یکی از قدرتمندترین محصولات  مقایسه با سایر دستگاه های مشابه می باشد که در آن سیستم مرکزی و تلفن کننده GSM بصورت یکپارچه تعبیه شده است .

*  این دستگاه دارای ۶ زون باسیم و ۳ زون بیسیم میباشد که بر روی هر زون بیسیم میتوان ۵ عدد چشم یا مگنت یا… بیسیم با کد متفاوت نصب نمود.

* این دستگاه قابلیت انتخاب هر زون بصورت مجزا و بدون محدودیت به صورت فوری یا تاخیری ، دینگ دانگ ، ۲۴ ساعته و برای زونهای سیم دار بصورت نرمال باز یا بسته را دارا میباشد.

* از قابلیت های منحصر بفرد این دستگاه انتصاب نام بصورت صوتی به هر زون میباشد به این صورت که در هنگام تحریک پس از تماس با کاربر و پخش پیغام ضبط شده شماره زون تحریک شده نیز پخش میشود حال چنانچه برای این زون نامی اختصاص داده شده باشد به همراه شماره زون نام آن هم پخش میشود .

* از دیگر امکانات این دستگاه برد زیاد ریموت و  قابلیت شناسایی ۹ عدد ریموت کد لرنینگ  میباشد که برای هر ریموت کد شناسایی اختصاص داده میشود.

*  از قابلیت های منحصر بفرد دستگاه قابلیت پخش دینگ دانگ با ۳ تن متفاوت میباشد که کاربر می تواند آن را بصورت “دینگ دانگ” ، پیغام “خوش آمدید” و یا ضبط پیغام شخصی تنظیم کند.

*  این دستگاه دارای یک خروجی رله میباشد که میتوان با ریموت آن را کنترل نمود .

*  در این دستگاه میتوان توسط ۲ عدد دیپ سوئیچ صدای بلنگوی خارجی را در هنگام تک آژیر کنترل کرد.

*  یکی از امکانات خاص دستگاه سیستم حفاظت بلندگوی خارجی می باشد که درصورت فعال بودن آن در صورت سوختن یا قطع شدن بلندگو خارجی به کاربران گزارش میدهد.

* یکی دیگر از امکانات دستگاه ارسال گزارش ورود و خروج یا همان روشن و خاموش شدن دستگاه می باشد که در صورت فعال شدن آن با هربار خاموش یا روشن شدن ، دستگاه پیامی را به کاربران ارسال مینماید و مشخص میکند دستگاه توسط چه کسی یا به چه صورت روشن یا خاموش شده است.

* این دستگاه را علاوه بر ریموت با کیپد خود دستگاه و از طریق SMS نیز میتوان خاموش و روشن نمود.

*  این دستگاه از یک تلفن کننده سیمکارتی هوشمند و کاملا سخنگو برخوردار است .

*  انتخاب هوشمند شماره تلفن از بین ۲۰ حافظه برای  تماس ، SMS ، ارسال گزارش یا دریافت فرمان از کاربر

* در این دستگاه  می توان اعلام گزارش قطع و وصل برق،قطع بلندگوی خارجی ، روشن و خاموش شدن دستگاه ، دریافت شدن پیام توسط دستگاه  و شارژ دوره ای  را به تفکیک فعال و غیر فعال نمود.

* از ویژگیهای دیگر این دستگاه قابلیت استراق سمع محرمانه آن میباشد

* متناسب با شرایط دستگاه ، اولویت ارسال پیام یا تماس را خود انتخاب نماید.

* این دستگاه   از دو زبان فارسی و انگلیسی برای ارسال و دریافت پیام پشتیبانی میکند . SMS ارسال شده توسط دستگاه شامل اعلام زونهای تحریک شده و در صورت تحریک چشم بیسیم کد مختص به آن میباشد.

* از دیگر امکانات توانایی قطع و  وصل تجهیزات الکتریکی توسط ۴ خروجی این دستگاه میباشد . کاربر میتواند هرکدام از خروجی ها را روشن ، خاموش و یا بصورت لحظه ای روشن نماید .

*****به همراه گارانتی مادام العمر*****

**توجه فرمایید تنها تفاوت مدل B400 با B500 ، پشتیبانی B500 از خط تلفن است در صورتی که مدل B400 از خط تلفن پشتیبانی نمی کند**

تماس با ما

  • شعبه مرکزی : تهران ، جمهوری ، علادین 2
  • شعبه 2 : مازندران، چالوس ، خیابان شهدا
  • شماره تماس : 09129483644-09190773364
 
بالا